Kullanıcı Hakları

 Haklar Ve Sorumluluk

 OtelSor  tatilcilerin oteller hakkında bilgi almak,yorum ve şikayetlerini paylaşmak için oluşturulmuş bir iştiraktır. Bu bilgiler  kural olarak ilgili kişilerin beyanı üzerine beyan ettiği gibi işlenir. OtelSor,  beyan edilenlerin doğruluğunu araştırmak zorunda değildir.Hukuken ve çalışma ilkelerimiz nedeniyle de yapılmaz. Beyan edilen veriler, doğru kabul edilir. Kişisel verilerin doğruluğu ve güncelliği ilkesi OtelSor tarafından da benimsenmiştir.OtelSor ulaşan resmî belgelerden veya muhatabının isteği üzerine girilmiş olan kişisel verileri günceller.

Yorum Ve Şikayetler

 Yorum ve şikayetlerde kurum ve şahıslara karşı hakaret ve küfür eden şahıslar; hareketinden kendi mesuldür.Bizim ile irtibata geçildiği takdirde kaldırılacaktır.OtelSor puan sistemi müşterilerin beyanlarına ve bizim izlenimlerinimize göre oluşturulmaktadır.

 Sizde insanların güzel tatil geçirmesine katkıda bulunmak isterseniz yorum,şikayet ve puanlamalarınızı otelin konusunda alt kısımdan yapabilirsiniz.

{ T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM KULLANICILAR yaptıkları paylaşımlardan sorumludur }

 OtelSor.Com  İyi Tatiller Diler.

Mail:otelsor.com@gmail.com