Balkaya Hotel – Fethiye
Hotel Resimlerini Büyütmek için Tıklayın.

Filtrele

 • Oteller

 • Otel Özellikleri
Otel için Otelsor'un verdiği puan

 • 70 Puan
  Yemek Kalitesi
 • 70 Puan
  Oda Konforu
 • 72 Puan
  Hizmet
 • 71 Puan
  Temizlik
 • 69 Puan
  Yüzme
 • 68 Puan
  Güvenlik

Balkaya Hotel Genel Özellikleri

Balkaya Hotel Muğla Fethiye bölgesinde bulunan ve Fethiye’nin oldukça ünlü ve tertemiz bir güzelliğe sahip olan denizi Ölüdeniz Mevkii’nde olmasından dolayı birçok tatilci tarafından tercih edilen ve her yıl birçok müşteriyi bünyesinde ağırlayan tesislerden biridir.  Dalaman Havaalanına 45 km mesafede bulunduğundan dolayı t Balkaya Hotel’e gelen tatilcilerkolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir.  Şehir merkezine 10 km mesafede ve Barlar Sokağına da 2 km uzaklıkta olmasından dolayı da hotel dışında Fethiye’de gezmek ve zaman geçirmek isteyenler için de Fethiye’de ünlü olan birçok uğrak noktasına da kolay bir şekilde ulaşım imkanı sağlamaktadır.  Genç ve çocuk dostu olan bu hotelde her yaşa hitap eden aktiviteler ile keyifli zamanlar geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Konsept Özellikleri

Her şey dahil konseptiyle sizlere hizmet veren Balkaya Hotel kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olarak müşterilerine servisleri vardır. Akşam saatleri  içinde, alkollü, alkolsüz ve sıcak içecekler tek veya yemeklerin yanında servis edilmektedir. Yerli içecekler ücretsizdir.  Yeni evli çiftler için de balayı konsepti bulunmaktadır. Balayı konsepti için oda süslemeleri ve çiftler için güzel sürprizler de yapılmaktadır.

Tesis İmkanları

Balkaya Hotel  halk plajına ulaşım sağlanmaktadır. Aynı zamanda hotel içinde zaman geçirmek isteyen müşteriler için de hotelde bir adet açık ve bir adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuz başında istenilen ikramlar ve servisler ücrete tabi tutulmaktadır.

Tesis Aktiviteleri

✓Shuttle Servis     ✓ Doktor   ✓  Bilardo

✓Dart     ✓Uyandırma Servisi    ✓Ön Büro

Otel için puan verin

Puanlama verilemedi.
 • Fatmagül

  Ölüdeniz’de tam bir aile oteli. Çarşaf, havlular, otelin tekstil ürünleri mis gibi kokuyor. Odalarda sigara içilmemiş çok belli. Çünkü sigara kokusu tül perdelere siner. Bardan harika, içimizi fıkır fıkır kaynatan müzik sesi geliyor. Zaten o müzikler çalarken yerinizde duramazsınız ki. Çok lüks otellerde yemek çeşidi çoktur, görmemişler gibi hepsini tabaklarımıza doldurur, yiyemez atarız. Burada az çeşitte yemek yapılıyor ancak hepsi lezzetli. Türk damak tadına uygun yemekler yapılıyordu otelde. Oldukça ekonomik olarak kalabileceğiniz bir otel diyebilirim.