Avşa Manyas Motel
Hotel Resimlerini Büyütmek için Tıklayın.
 • Huzur veren tesis

Filtrele

 • Oteller

 • Otel Özellikleri
Otel için Otelsor'un verdiği puan

 • 80 Puan
  Yemek Kalitesi
 • 75 Puan
  Oda Konforu
 • 80 Puan
  Hizmet
 • 80 Puan
  Temizlik
 • 75 Puan
  Yüzme
 • 75 Puan
  Güvenlik

Avşa’da tatil yapmak ayrıcalıktır. Manyas Motel‘de tatil yapmak, daha da ayrıcalıktır. Manyas Motel, 23 yıldır, kalite potansiyelinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Motel odalarında 7/24 sıcak su, internet, televizyon, mutfak, banyo, mutfak malzemeleri ve banyo malzemeleri bulunmaktadır. Ayrıca, odalar klimalı ve balkonludur. Eşya dolabı da bulunan Manyas Motel odaları, rahatlığın sonuna kadar yaşanabileceği kalitededir.

Manyas Motel‘in, göz alıcı deniz manzaralı terası, her zaman açık resepsiyonu, lobi ve çamaşırhanesi vardır. Ortak kullanım alanlarında, ücretsiz Wİ-Fİ hizmeti vardır. Bandırma Otogarı’na 55 km uzaklıkta bulunan işletme, Avşa’nın önemli bir bölümünün manzarasına hakimdir. İşletme çalışanları, güler yüzlü ve misafirlerle yakından ilgilenmektedir. Denize iki dakika gibi bir sürede ulaşılabilecek konumdaki Manyas Motel, bölgenin en temiz kalmış kaliteli isletmelerindendir. Gidenlerin, tanıdıklarına tavsiyesi üzerine her sene misafiri daha da artmakta, uygun fiyatla konaklayabilecek oteller arasında ilk sırada gelmektedir. Her yeri pırıl pırıl ve hijyenik yapısıyla, ailelerin gönül rahatlığıyla tatillerini geçirebileceği elit bir işletmedir. İster denizin ve deniz kenarında sınırsız güneşlenmenin tadı çıkarılabilir, ister huzurlu ve tam donanımlı odalarda dinlenilebilir, ister büyük ve deniz manzaralı terasta mangal keyfi yapılabilir. Herkesin tatil konusunda beklentisi farklı olsa da, Manyas Moteli, tüm beklentileri karşılayacak yapıdadır. Her işletmede, ailece tatil yapmak mümkün değildir. Ancak Manyas Otel’de, aileler çocukları ve kendileri için güvenli ortamda, doyasıya tatil yapabilir.

Ferah odalarda zaman geçirme, deniz manzarasında sınırsız teras keyfi, yabancılık çekmeden ev ortamında dinlenme rahatlığı yaşatmaktadır. Tesis yetkilileri, misafirlerle yakından ilgilenmekte, sorunsuz bir tatil geçirmeleri için elinden gelen özveriyi göstermektedir. Tesis, müze ve yaylalar ile bölgeye özgü yöresel ürünlerin alınabileceği çarşılara yakındır. Turizmin kalbinin attığı Avşa’da otel arıyorsanız, Manyas Otel ilk alternatifleriniz arasında bulunmalıdır.

Otel için puan verin

Puanlama verilemedi.
 • Erdal Koral

  Kısıtlı bşr bütçeye sahibim. Kısıtlı bir bütçeyle tatike çıkmak bike hayal. Eşim ve 2 kızımla birlikte Manyas Motel’de kaldık. Denize çok yakın bşr mesafede. Oda tertemiz. Banyo tertemiz. Bir tatikde gerekli olabikecek asgari sayıda mutfak eşyası da koymuşlar. Kendiniz birşeyler hazırlayabiliyorsunuz. Mutlu ayrıldım oradan.