Avşa Hayat Motel
Hotel Resimlerini Büyütmek için Tıklayın.
 • İleri yaş dostu otel

Filtrele

 • Oteller

 • Otel Özellikleri
Otel için Otelsor'un verdiği puan

 • 70 Puan
  Yemek Kalitesi
 • 70 Puan
  Oda Konforu
 • 75 Puan
  Hizmet
 • 75 Puan
  Temizlik
 • 70 Puan
  Yüzme
 • 85 Puan
  Güvenlik

 Avşa Hayat Motel yorum puan şikayetler

Tatil, temel ihtiyaçlardan sonra, en önemli kişisel ihtiyaçtır. Avşa Hayat Motel sıkı bir motivasyon ve yeni çalışma dönemine enerji dolu bir hazırlık için, güzel bir tatilin olumlu yönde katkıları tartışılamaz. Tatilden keyif almak ve iyice dinlenebilmek için, seçilen tatil bölgesi de büyük önem taşımaktadır.

Avşa, tatil planı yapanların her daim öncelikli tercihidir. Avşa otelleri şeklinde yapılan aramalarda, en çok tercih edilen işletmelerden birisi olarak karşımıza çıkan Hayat Motel, unutulmayacak bir tatil geçirmek için her daim misafirlerini beklemektedir. Deniz, kum, güneş, eğlence ve dinlenme adına tüm ihtiyaçların beklentilere uygun şekilde karşılanabileceği Hayat Motel, misafirlerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Klimalı odalarda dinlenmenin, eşsiz manzara eşliğinde huzurlu dakikalar geçirmenin verdiği keyif, Marmara’nın serin sularında yüzmeyle taçlandırılmaktadır.

Avşa Hayat Motel İmkanları

Hayat Motel, denize sadece 5 metre uzaklıktadır ve sınırsız şezlong hizmeti mevcuttur. Kablosuz internetle, şemsiye altında şezlongta uzanıp saatlerce konforlu vakit geçirmek mümkündür. Konum olarak Avşa‘nın en can alıcı bölgelerinden bir yerinde bulunan işletmede, hem kaliteli şekilde konaklayıp hem de Avşa’nın eğlence ve gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. İşletmenin uyguladığı fiyat politikası, her bütçeye hitap edecek derecede ekonomiktir. Hem üstün hizmet kalitesi hem de ekonomik fiyatlar, işletmenin en çok tercih edilme sebepleridir. Hayat Motel odaları, misafirlerin kendini evindeymiş gibi hissedebilmesi için, özel şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle şık ve modern mutfağı, akıllarda yer edecek konsepttedir.

Tatil için öncelikle beklenen denize yakınlıktır. Hayat Motel, denize yakınlığı başta olmak üzere, eğlence mekanlara, adanın gezilip görülebilecek yerlerine yakındır. Ayrıca, konumu itibariyle, harika bir manzaraya sahiptir. Avşa’nın kalbinde, deniz ve yeşilin kucaklaştığı bir bölgede bulunan Hayat Motel, iyi bir tatil geçirmenin en ekonomik adresidir. Avşa Adası’nda tatil adına her imkan, Hayat Motel’de fazlasıyla sunulmaktadır.

Otel için puan verin

Puanlama verilemedi.
 • Yonca Karakuş

  Yazın en keyifli tarafı günbatımını izlemektir benim için. Motelin terasına çıkıp muhteşem manzarayı izlemek beni dinlendirir. Motelin teras manzarası harika. Odanızda mutfak da var. Kahvaltınızı hazırlayabilir, mıhteşem manzara eşliğinde kahvaltınızı edebilirsiniz. Odalar temiz ve düzenli.